Manuel slangeopruller u/slange 600bar
#I75320/50
Specifikationer
| Slange længde | u/slange |
|---|---|
| Dimension | 1/2" |
| Indgang | 3/8" i.g. |
| Materiale | Rustfri 304 |
| Maks tryk | 600 |
| Udgang | 1/2" i.g. |
| Svivel | Stål |
| EAN | 5706224106522 |
| Medie | Fedt |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |