Aut. slangeopruller til vand 400 bar
#I564/35
Specifikationer
| Slange længde | u/slange |
|---|---|
| Dimension | 3/8" |
| Indgang | 3/8" i.g. |
| Liter / min. | 40 |
| Materiale | Rustfri 304 |
| Maks tryk | 400 |
| Udgang | 1/2" i.g. |
| Pakning | Viton |
| Svivel | Rustfri 304 |
| EAN | 5706224101947 |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
|
|
Serie 560 målskitse.pdf | 416 KB | |
| Download produktark | ~300 KB |