Manuel slangeopruller u/slange 200 bar
#I75400/30
Specifikationer
| Slange længde | u/slange |
|---|---|
| Dimension | 3/8" |
| Indgang | 3/8" i.g. |
| Liter / min. | 30 |
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 200 |
| Udgang | 1/2" i.g. |
| Pakning | Viton |
| Svivel | Rustfri |
| EAN | 5706224097097 |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |