Aut. slangeopruller til luft/vand 20 bar
#I270/12
-
EGENSKABER:
En slidstærk og pålidelig slangeopruller fra Ecodora til både luft og vand (op til 20 bar), pulverlakeret og leveret med 10 m gummislange. Den er ideel til brancher som industri, produktion, autoværksteder og landbrug, hvor holdbarhed og driftsikkerhed er højt prioriteret.
Her får du en opruller, der gør det nemt at holde arbejdsområder ryddelige og sikre, samtidig med at udstyret tåler hård daglig brug.
Specifikationer
| Slange længde | 10m |
|---|---|
| Indgang | 1/4" |
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 20 bar |
| Udgang | 1/4" |
| Pakning | Viton |
| Svivel | Messing |
| EAN | 5706224107796 |
| Medie | Luft , Vand |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |