Aut. slangeopruller til luft/vand 20 bar
#I431/12
-
EGENSKABER:
Ecodora oprulleren er robust og bygget til krævende miljøer. Den leveres med en praktisk hygiejneslange, der gør den særligt velegnet til områder, hvor rengøring, sikkerhed og driftssikkerhed er i fokus.
Den passer perfekt til brancher som industri, produktion, autoværksteder og landbrug – steder hvor holdbarhed og pålidelig drift er en nødvendighed.
Med Ecodora får du en robust løsning, der giver nem håndtering, lang levetid og problemfri daglig brug.
Specifikationer
| Slange længde | 15m |
|---|---|
| Dimension | 1/2" |
| Indgang | 1/2" i.g. |
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 20 bar |
| Udgang | 1/2" u.g. |
| Pakning | Viton |
| Svivel | Messing |
| EAN | 5706224091958 |
| Medie | Luft , Vand , Hygiejnisk |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |