Aut. slangeopruller til luft/vand 20 bar
#I560/12
Specifikationer
| Slange længde | 35m |
|---|---|
| Dimension | 3/4" |
| Liter / min. | 2650 |
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 20 |
| Udgang | 3/4" u.g. |
| Pakning | Viton |
| Svivel | Messing |
| EAN | 5706224066505 |
| Medie | Luft , Vand |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |