Aut. slangeopruller u/slange 20 bar
#I542/10
Specifikationer
| Slange længde | u/slange |
|---|---|
| Dimension | 1" |
| Indgang | 1" i.g. |
| Liter / min. | 3000 |
| Materiale | Rustfri 304 |
| Maks tryk | 20 |
| Udgang | 1" i.g. |
| Pakning | Viton |
| Svivel | Messing |
| EAN | 5706224060107 |
| Medie | Luft , Vand |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
|
|
Serie 540 målskitse.pdf | 432 KB | |
| Download produktark | ~300 KB |