Rapid aut. slangeopruller 15 m
#171508
-
EGENSKABER:
Automatisk slangetromle til effektiv håndtering af trykluftslanger. Ideel til værksteder, industri og serviceområder, hvor du ønsker en ryddelig og funktionel arbejdsplads med nem adgang til luftslangen uden sammenfiltring.
- Automatisk oprulning
- 15 mtr. PU-slange og 1 mtr. tilslutningsslange
- Leveres inkl. drejeligt monteringsbeslag til væg eller loft
Specifikationer
| Slange længde | 15 m |
|---|---|
| Dimension | 8/12 mm |
| Indgang | 1/4" |
| Materiale | Plast |
| Maks tryk | 10 bar |
| Db nr. | 5719974 |
| EAN | 5706224027315 |
| Medie | Luft |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |