Aut. slangeopruller u/slange 100 bar
#I560/40
Specifikationer
| Slange længde | u/slange |
|---|---|
| Dimension | 1" |
| Indgang | 1" i.g. |
| Liter / min. | 40 |
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 100 |
| Udgang | 1" i.g. |
| Svivel | Stål |
| EAN | 5706224062781 |
| Medie | Olie |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
|
|
Serie 560 målskitse.pdf | 416 KB | |
| Download produktark | ~300 KB |