Manuel slangeopruller u/slange 150 bar
#I75400/40
Specifikationer
| Slange længde | u/slange |
|---|---|
| Dimension | 1" |
| Indgang | 1" i.g. |
| Liter / min. | 100 |
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 150 bar |
| Udgang | 1" i.g. |
| Svivel | Stål |
| EAN | 5706224106560 |
| Medie | Olie |
Produktmedier
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Download produktark | ~300 KB |