MULTISTUDS OVAL Ø:100mm
#2155-3290
| Udstødningsmål | Ø100mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | 180/30mm |
| Udstødningsmål | Ø100mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | 180/30mm |
| Udstødningsmål | 150/80 |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø:100 mm |
| Vinkel | 45° |
| Udstødningsmål | 162/80 |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 50-150 mm |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 50-150 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 75 mm |
| Udstødningsmål | Ø 50-150 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 100 mm |
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 mm |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 75 mm |
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 100 mm |
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 125 mm |
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 100 mm |
| Udstødningsmål | Ø 100 – 200 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 125 mm |
| Udstødningsmål | Ø 75 – 150 mm |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 75 – 150 mm |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 75 – 150 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 75 mm |
| Udstødningsmål | Ø 75 – 150 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 100 mm |
| Udstødningsmål | Ø 75 – 150 mm |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 125 mm |
| Udstødningsmål | Ø 70 – 130 mm |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 80-120 mm. |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 75 mm |
| Udstødningsmål | Ø 80-120 mm. |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 100 mm |
| Udstødningsmål | Ø 80-120 mm. |
|---|---|
| Slangetilslutning | Ø 125 mm |
| Udstødningsmål | Ø 80-120 mm |
|---|
| Udstødningsmål | Ø 100-150 mm |
|---|