Sprinklervæske slangeopruller 1/2" 10m
#7800-66432
| Dimension | 1/2" |
|---|---|
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 75 bar |
| Slange længde | 10m |
| Medie | Sprinklervæske |
| Dimension | 1/2" |
|---|---|
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 75 bar |
| Slange længde | 10m |
| Medie | Sprinklervæske |
| Dimension | 1/2" |
|---|---|
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 75 bar |
| Slange længde | 15m |
| Medie | Sprinklervæske |
| Dimension | 1/2" |
|---|---|
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 14 bar |
| Slange længde | 10m |
| Medie | AdBlue , Kølervæske , Sprinklervæske |
| Dimension | 1/2" |
|---|---|
| Materiale | Pulverlakeret |
| Maks tryk | 14 bar |
| Slange længde | 15m |
| Medie | AdBlue , Kølervæske , Sprinklervæske |