MSFG-180-3 Ventilator 0,55kw 1.670m3/h
#2125-30-002
| Effekt | 0,55 kW |
|---|---|
| Strøm | 1,4 A |
| Max luftmængde | 1.670 m³/h |
| Max tryk | 950 Pa |
| Spænding | 380 V |
| Effekt | 0,55 kW |
|---|---|
| Strøm | 1,4 A |
| Max luftmængde | 1.670 m³/h |
| Max tryk | 950 Pa |
| Spænding | 380 V |
| Effekt | 0,55 kW |
|---|---|
| Strøm | 3,57 A |
| Max luftmængde | 1.670 m³/h |
| Max tryk | 950 Pa |
| Spænding | 230 V |
| Effekt | 1,1 kW |
|---|---|
| Strøm | 2,4 A |
| Max luftmængde | 2.100 m³/h |
| Max tryk | 1.450 Pa |
| Spænding | 380 V |
| Effekt | 1,1 kW |
|---|---|
| Strøm | 1,4 A |
| Max luftmængde | 2.100 m³/h |
| Max tryk | 950 Pa |
| Spænding | 230V |
| Effekt | 2,2 kW |
|---|---|
| Strøm | 4,4 A |
| Max luftmængde | 2.950 m³/h |
| Max tryk | 1.500 Pa |
| Spænding | 380 V |
| Effekt | 4 kW |
|---|---|
| Strøm | 7,2 A |
| Max luftmængde | 4.900 m³/h |
| Max tryk | 1.840 Pa |
| Effekt | 0,55 kW |
|---|---|
| Strøm | 1,4 A |
| Max luftmængde | 900 m³/h |
| Max tryk | 620 Pa |
| Diameter | Ø:160 mm |
|---|
| Diameter | Ø:160 mm |
|---|
| Diameter | Ø:200 mm |
|---|
| Diameter | Ø:200 mm |
|---|
| Diameter | Ø:250 mm |
|---|
| Diameter | Ø:250 mm |
|---|
| Max tryk | 1.500 Pa |
|---|---|
| Spænding | 230 V |